Відбулася зустріч представників молодіжного громадського руху з керівництвом міста

5 Грудня, 2014

Студенти Київського університету права НАН України взяли участь у зустрічі представників молодіжного громадського руху із керівництвом міста.
     Захід відбувся 05 грудня 2014 року на базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» за участі Старостенко Ганни Вікторівни (заступник голови КМДА), Даниленко Віталія Васильовича (голова постійної комісії Київської міської ради з питань сім`ї, молоді та спорту), Трофимова Олексія Станіславовича (заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім`ї, молоді та спорту), Куценко Анни Станіславівни (директор Київського міського центру праці), Згуровського Михайла Захаровича (ректора Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут»), членів Студентської ради м. Києва та представників органів студентського самоврядування в цілому.

На зустрічі відбулася презентація програм та заходів Київської міської влади у галузі реалізації державної молодіжної політики та обговорення пропозицій представників молодіжного руху щодо стратегії розвитку державної молодіжної політики у місті Києві. Студентська молодь обговорювала загальні засади державної молодіжної політики-її головні принципи, завдання та напрямки.
     Керівництво міста запевнило, що студентський актив, як одиниця студентської молоді має активно залучатися до формування та реалізації державної молодіжної політики у таких ключових напрямках роботи з розвитку молодіжної участі як молодіжне інформування, розвиток молодіжного представництва, включення молоді у процеси прийняття рішень і ще багато інших аспектів.

Представники студентського активу КУП НАНУ підтримали нову модель системи управління молодіжною сферою і наголосили, що модель має бути відкритою і демократичною, а державне управління нею – здійснюватися з урахуванням громадської думки та інтересів молоді.

Голова Ревізійної комісії
Студентського парламенту КУП НАНУ