Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з Митрополитом Київським та всієї України Володимиром

20 Травня, 2010
      Ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький зустрівся 20 травня 2010 р. з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Володимиром.

Головною метою візиту стало запрошення Владики Володимира до Київського університету права НАН України на другий день свята Святої Трійці, в день памяті Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія для освяти наріжного каменю під будівництво університетського храму на честь преподобного Нестора Літописця.

Також ректор КУП НАНУ обговорив з Блаженнішим Владикою можливість спільного видання малої енциклопедії канонічного права, в циклі видавничої програми університету щодо підготовки довідникових та енциклопедичних видань, для студентської молоді.

На зустрічі також були присутні Преосвященіший Олександр, Єпископ Переяслав-Хмельницький, Вікарій Київської Митрополії, Секретар Предстоятеля УПЦ та кандидат богословських наук, отець Олександр (Іценко) – Голова Парафіяльної Ради університетського храму.

Владика Володимир подарував студентам КУП НАНУ унікальне видання – Літопис Української Православної Церкви в 2-х томах.

Освячення Владикою Володимиром наріжного каменя під будівництво університетського храму на честь преподобного Нестора Літописця відбудеться 25 травня 2010 року.