Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з представниками Софійського університету професорами Т.Дундовим та Д.Хрусановим (фоторепортаж)

11 Березня, 2010

В рамках встановлення нових міжнародних контактів КУП НАН України з юридичним факультетом Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія), відбулася робоча зустріч ректора професора Юрія Бошицького з деканом факультету професором доктором Тенчо Колев Дундовим та помічником декана професором доктором Дончо Хрусановим. Також на зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Олена Чернецька, зав. відділу міжнародних зв’язків та грантів Ольга Бурлакова, директор культурно-розважального центру Марія Дорощенко.

Під час зустрічі були обговорені зміни в юридичній та освітній системі, широкі аспекти майбутньої співпраці, а також розроблена концепція довготривалої угоди про співпрацю, яка сприятиме розвитку зв’язків та налагодженню тісних партнерських контактів між двома навчальними закладами. Як приклад перших кроків у напрямку майбутньої співпраці, було домовлено про друк наукових статей у наукових виданнях партнера, проведення сумісної науково-практичної конференції на базі Софійського університету, а також обмін науковою літературою з метою розширення бібліотечного фонду університетів.