Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю. Кічатим

4 Червня, 2010

В рамках візиту представників Київського університету права НАН України до Рівненської обласної державної адміністрації відбулася зустріч із заступником голови адміністрації Ю.С. Кічатим.

Під час зустрічі обговорювались питання подальшого функціонування та розвитку Рівненського інституту КУП НАН України, ефективніше використання можливостей відокремленого структурного підрозділу, зокрема, відкриття гуманітарного коледжу, сучасних комп’ютерних класів та кабінету криміналістики, проведення на базі РІ КУП НАН України всеукраїнських та міжнародних науково – практичних конференцій тощо.

Ректор Ю.Л. Бошицький повідомив, що перепоною для подальшого розвитку Рівненського інституту КУП НАН України є те, що до сьогоднішнього дня не повернено в державну власність приміщення, в якому знаходиться філія КУП НАН України та постійний тиск Рівненської обласної ради під час розгляду справи в суді.