Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з представником міжнародної програми розвитку комерційного права США в Україні

3 Грудня, 2009

03 грудня в відбулася зустрів ректора Юрія Бошицького з представником міжнародної програми розвитку комерційного права США в Україні Дмитром Васильовичем Скринькою.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні проблеми торгівельного законодавства в Україні, викладання студентам університету предмету право інтелектуальної власності та видання нової книги з цього предмету.

Також були обговорені питання подальшої співпраці студентського самоврядування та представників міжнародної програми розвитку комерційного права США в Україні у проведенні круглих столів та наукових конференцій у Київському університеті права НАН України.