Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького зі студентством Рівненського інституту КУП НАНУ

5 Березня, 2014

Під час перебування ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького у Рівненській філії університету, не зважаючи на напружений графік, ректор знайшов час і для зустрічі з колективом та студентством інституту.  В зв’язку з останніми подіями, Юрій Ладиславович підтримав усіх, хто був причетний до Майдану,   і  висловив свої міркування з приводу реалізації стратегічної мети РІ КУП НАНУ – інтеграції у європейський  правовий та освітній простір. Так само на зустрічі ішлося про завершення робіт з метою модернізації навчального корпусу РІ КУП НАНУ, вступну кампанію 2014 року та інші, не менш важливі питання. Насамкінець  ректор вручив подарунки кожному із підрозділів інституту.

Прикметно, що такі ж подарунки отримали кращі студенти закладу. Особливі призи було вручено переможцям огляду-конкурсу  «Краща кімната»    студентського гуртожитку. Так само конструктивною була розмова із представниками студентського самоврядування РІ КУП НАНУ.

Також, слід підкреслити, що в процесі зустрічі були обговорені та  вироблені перспективи розвитку РІ КУП НАНУ на 2014 рік.

Українець С.Я.