Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з Депутатом Київради Борисенком Семеном Івановичем

4 Грудня, 2009

04.12.2009 В рамках співпраці Київського університету права та Київської міської ради відбулась зустріч ректора університету Ю.Бошицького з Депутатом Київради Борисенком Семеном Івановичем та представником Святошинського району м. Києва Левською Тетяною Львівною.
Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між університетом та Київською міською радою: облаштування території КУП НАНУ та будівництва православного храму.

Також в ході зустрічі обговорювалися питання про можливість проведення майстер-класів для студентів університету, використання спортивного майданчика Київського університету права НАН України для проведення міських та районних молодіжних спортивних змагань та організацію зустрічей студентів КУП НАН України з представниками Київської міської ради.
Наприкінці переговорів Ю.Бошицький та С.Борисенко домовилися про постійні зустрічі в Київському університеті права з професорсько-викладацьким складом та студентами університету.