Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з директором “Корецького ліцею”

7 Червня, 2024

5 червня 2024 року в рамках робочого візиту на Рівненщину, ректор Київського університету права НАНУ Юрій Бошицький відвідав заклад загальної середньої освіти «Корецький ліцей» де відбулася зустріч з директором Людмилою Даниш.

ЗЗСО “Корецький ліцей” Корецької міської ради знаходиться у м. Корець, Рівненської області, на сьогоднішній день в ліцеї функціонує 34 класи та налічує більше 750-ти учнів, які можуть бути потенційними абітурієнтами КУП НАНУ.

В ході зустрічі, на якій були також присутні проректорка з навчально-методичної роботи КУП НАНУ Олена Антонова, проректорка з питань забезпечення та перспективного розвитку КУП НАНУ Алла Вільчинська, проректор з адміністративної роботи КУП НАНУ Анатолій Маркевич, було обговорено ряд питань стосовно налагодження взаємовигідного партнерства, основними напрямками якого будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг, та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів, а також «Днів відкритих дверей”.

Прес-Центр КУП НАНУ