Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з директором Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника

31 Липня, 2014

Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора Бошицького Юрия Ладиславича з Генеральним директором Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, професор Романюком Мирославом Миколайовичом.
     Під час зустрічі  ректор, професор Бошицький Ю. Л., та  генеральний директор Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника , професор Романюк М.М., обговорювали  питання довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та „ Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника “.  Також обговорили питання щодо підписання меморандуму, обмінами книгами, спільними виставками та науковими виданнями.

Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника  — одна з найбільших за обсягом фондів книгозбірня України, потужний науково-інформаційний центр. Вона була організована 2 січня 1940 р. у результаті об’єднання в єдину структуру націоналізованих радянською владою понад сотні громадських, приватних, державних колекцій та бібліотек, які функціонували до 1939 р. на теренах Львова та Західного регіону України. До Бібліотеки ввійшли книгозбірні Наукового товариства ім. Шевченка, Народного дому, Національного інституту ім. Оссолінських, Фундації ім. Баворовських, частина бібліотеки Львівського Ставропігійського братства, численні книгозбірні філій товариства «Просвіта», конфісковані бібліотеки монастирів, приватні збірки, а також бібліотеки національних товариств.

На 1 січня 2011 р. у Бібліотеці зберігається понад 8 млн од. збірників.

1989 р. Бібліотека отримала статус науково-дослідного інституту.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері також була проведена ознайомча екскурсія у стінах  Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника.