Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з народним депутатом України Владленом Неклюдовим

25 Жовтня, 2023

24 жовтня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбулася робоча зустріч ректора Юрія Бошицького з народним депутатом України від партії «Слуга Народу» Владленом Неклюдовим та шеф-редактором журналу «Київ Дипломатичний» Олександром Кондратенко.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань з яких основними є питання співпраці представників єдиного законодавчого органу державної влади ‒ Верховної Ради України та Київського університету права НАН України в галузі науки та правотворчої діяльності, залучення народних депутатів-правників до освітнього процесу шляхом запрошення їх до проведення відкритих лекційних занять для здобувачів вищої освіти а також до участі в науково-практичних конференціях, що організовуються нашим закладом вищої освіти.

Крім того були обговорені питання висвітлення нових здобутків КУП НАН України на сторінках журналу «Київ Дипломатичний» з шеф-редактором цього журналу Олександром Кондратенко. Юридичне супроводження якому надає КУП НАН України.

Зі свого боку ректор Юрій Бошицький провів екскурсію університетом, приділивши особливу увагу музеям КУП, бібліотеці та навчальним аудиторіям Київського університету права НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ