Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з ректором Національної школи суддів України

12 Лютого, 2014

11 лютого 2014 року відбулася зустріч ректора Київського університету права  НАН України, професора  Ю.Л. Бошицького  з ректором Національної школи суддів України, М.В. Оніщуком.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань подальшої співпраці між Київським університетом права НАН України та Національною школою суддів України, а саме: проведення спільних конференцій, майстер-класів, круглих столів та інше.

Користуючись нагодою, Ю.Л. Бошицький привітав М.В. Оніщука з нещодавнім призначенням на дану посаду та  презентував ректорові  нові видання  Київського університету права НАН України, які були підготовлені фахівцями  університету.
   Найближчим часом ректори домовились про підписання спільної угоди про співпрацю, що буде новим етапом розвитку співробітництва.