Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з видатними дипломатами України

22 Травня, 2017

16 травня 2017 року в Київському університеті права відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з Дмитром Ткачем – доктором політичних наук, професором,  Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині (2010-2012 рр.) та Валерієм Цибухом – кандидатом філософських наук, доцентом, академіком Академії туризму України, дійсним членом Академії будівництва України, Міжнародної академії суспільних наук, Почесним академіком Української академії наук, членом-кореспондентом, почесним доктором Міжнародної Кадрової Академії, Заслуженим працівником культури України, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Греції (2010-2012 рр.).

В ході зустрічі ректор ознайомив гостей з основними напрямками роботи університету в міжнародній сфері, а також було обговорено питання подальшої співпраці з залученням нових зарубіжних партнерів у сфері юридичної освіти та міжнародних відносин.
     Зустріч пройшла у діловій та дружній  обстановці, сторони обмінялися ідеями та домовилися на щомісячні зустрічі.

Прес-центр КУП НАНУ