Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ зі студентським активом

15 Березня, 2013

14 березня 2013 відбулася зустріч ректора  Київського Університету Права НАН України Ю.Л.Бошицького з представниками студентського парламенту університету.
   Під час зустрічі відбулася конструктивна розмова щодо подальшої перспективи роботи студентського парламенту. Ректор Ю.Л. Бошицький розпочав зустріч зі студентами з обговорення важливих та актуальних проблем, які хвилюють молоде студентство. Голови  комітетів студентського парламенту надали інформацію ректорові про виконану роботу як на базі університету так і на міжвузівському рівні м. Києва.

Перспективними планами комітетів передбачено ряд креативних заходів, спрямованих на виховання у студентів здорового способу життя. Фотовиставка робіт студентів передбачає проведення благодійного аукціону.  На завершення навчального процесу у виші студенти запропонували започаткувати проведення «КУПівського балу» першокурсників. Представники студентства внесли на розгляд низку пропозицій та ідей, які стосуються студентства КУП НАНУ.
   Зустріч закінчилася на приємній ноті: ректор подарував присутнім компакт-диски «Сімнадцять шедеврів світової класичної музики від Київського університету права» з проекту «Перлини класичної музики для правознавців»

інформацію підготувала голова комітету інформації
студентського парламенту КУП НАН України,
Полінська Дар`я