Відбулася зустріч ректора та студентів КУП НАНУ з заступником начальника головного клінічного військового госпіталю Міністерства оборони України

12 Листопада, 2014

11 листопада 2014 року ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій  Бошицький; голова Ради трудового колективу Іван Бокоч та студенти відвідали головний клінічний військовий госпіталь Міністерства оборони України де зустрілися з заступником начальника головного клінічного військового госпіталю по медичному постачанню  Міністерства оборони України, полковником  Іваном Грінчуком та заступником начальника головного клінічного військового госпіталю Міністерства оборони України, полковником Геннадієм Перовим, під час якої були передані від студентів та трудового колективу КУП НАНУ необхідні засоби для потреб військослужбовців, учасників АТО,  які знаходяться на  лікуванні в госпіталі.
    У непростий для країни час студенти та трудовий колектив Київського університету права Національної академії наук України з порозумінням відгукнулися на ініціативу щодо благодійної акції «Діти народжуються не для війни» зі збору коштів для надання допомоги військослужбовцям, учасникам АТО,  які знаходяться на  лікуванні в госпіталі, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України.

Завдяки цьому були зроблені внески на закупівлю лікарських засобів та медикаментів, які необхідні українським військовикам, адже матеріальна допомога від кожного із нас – це кращий спосіб їх підтримати у складний для країни час.
     У черговий раз студенти та трудовий колектив Київського університету права НАН України підтвердив готовність для надання допомоги, задля відновлення в нашій країні миру і спокою.

Інформацію підготував
 голова РТК Бокоч І.М.