Відбулася зустріч ректора з Екс-Головою Федеральної ради Австрії

4 Грудня, 2015

Нещодавно, на запрошення відомого австрійського політичного діяча, Голови Федеральної ради Австрії 1988, 1992-1997 рр., Почесного доктора Київського університету права НАН України, професора  Герберта Шамбека ректор Київського університету права НАН України,  професор Юрій  Бошицький  відвідав будівлю Австрійського Парламенту з метою зустрічі з Почесним доктором КУП НАНУ та  обговорення актуальних питань  співпраці.

Під час зустрічі обговорювались  організаційні питання щодо святкування 20-ї річниці Київського університету права НАН України, поглиблення співпраці з австрійськими науковцями та представниками Австрійського Парламенту.
     Переговори проходили у  дружній обстановці, під час яких, ректор університету розповів проф. Шамбеку про нові видання університету, а також, про відкриття філій університету, а саме: Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України у місті Ужгороді та Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України у місті Львові.

Також, активно обговорювались пропозиції професора Шамбека, щодо налагодження зв’язків з науковими установами та інституціями Австрії. У розмові він також підкреслив важливу роль Київського університету права НАН України у розбудові партнерських зв’язків з вищими учбовими закладами Австрії  та порекомендував професора Геріберта Франса  Коека, Представника університету імені Йоганна Кеплера у  Східній та Південно – Східній  Європі (Австрія) до нагородження почесним званням Київського університету права НАН України – Доктор «HONORIS CAUSA» з нагоди 20-ї річниці з дня заснування  університету.

Наприкінці, за особистий внесок та встановлення партнерських та дружніх відносин з науковими колами  Австрії,  професор Шамбек  вручив ректору, професору Ю. Бошицькому відзнаку – «Срібну медаль Австрійського Парламенту», та побажав успіхів та наснаги у подальшій розбудові КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ