Відбулася зустріч ректора з новообраними керівними органами студентського парламенту КУП НАНУ

24 Грудня, 2015

23 грудня відбулася зустріч керівних органів студентського парламенту вишу з ректором, професором  Юрієм Бошицьким.  Під час зустрічі розглядалися актуальні питання, пропозиції щодо оптимізації та вдосконалення освітнього процесу університету,  загальноуніверситетських проектів, що сприяють урізноманітненню студентського життя у 2 семестрі 2015-2016 навчального року і реалізації набутих теоретичних знань майбутніми юристами на практиці.

В рамках зустрічі було висвітлено багато проблем та обговорено  пропозиції:
1.    Представлення  новообраних керівних органів студентського парламенту КУП НАНУ: заступник президента СП; голови комітетів
2.    Інформація Опрі Дар`ї про зустріч з Інною Совсун, Першим заступником Міністра освіти і наук України  21 грудня 2015.
3.    Інформація комітету спорту та волонтерства студентського парламенту КУП НАНУ про пролонгацію угоди  співпраці між Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м.Києва та керівними органами студентського парламенту КУП НАНУ.
4.    Проведення захід-фесту “Гітара по колу”.
5.    Пропозиції щодо заснування  в університеті театрального та літературного гуртків.
     Всі студентські пропозиції одержали підтримку ректора, який акцентував , що найважливішим питанням студентських лідерів  є  повсякденне дбайливе ставлення до набуття якісної освіти, вивчення іноземних мов. Наявність у КУП НАНУ перспективних 100 угод із 47 навчальними закладами світу надає можливість навчатися за студентським обміном. Єдиною вимогою даного обміну є ґрунтовне знання іноземних мов.

У раках загальноуніверситетського проекту «Формуємо власну бібліотеку зі  студентської лави», що діє під патронатом ректора, за активну участь у щорічній спеціалізованій виставці «Освіта та кар`єра – День студента – 2015»  ректор наказом №365-с від 24 листопада 2015 нагородив цінними подарунками-комплектами книг студентів, які представляли юридичну клініку «Фенікс» на виставці: Соловйову Тетяну, студентку ІV курсу та Карповця  Богдана, студента V курсу.  Присутні на зустрічі студенти одержали від Юрія Бошицького заохочувальні новорічні подарунки – флешки для накопичення цінної інформації та  подальшої реалізації креативних ідей.
     Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу,  ректор зосередив увагу присутніх на актуальності питань даної зустрічі для плідної співпраці.