Відбулася зустріч ректора зі студентами, що навчаються по спільній магістерській програмі з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра

26 Лютого, 2014

26 лютого 2014 року ректор Київського університету права НАНУ Ю.Л.Бошицький, провів зустріч із студентами, які завершили перший семестр навчання за спільною магістерською програмою з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія).
     Спільна магістерська програма є результатом наполегливої та плідної діяльності керівництва університету, а саме ректора Юрія Бощицького, який був ініціатором її запровадження. Важливим є те, що реалізація програми відбувається за підтримки Посольства Болгарії в Україні.

Поважним гостем даного заходу став відомий учений-правник, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, суддя Європейського Суду з прав людини В.Г.Буткевич. Серед досягнень пана Буткевича обов’язково потрібно відзначити членство у Світовому конгресі українських юристів, авторство понад 250 наукових робіт, зокрема 11 монографій і підручників.
     Під час зустрічі Буткевич В.Г., наголосив на тому, що студентам необхідно зосередити свою увагу на дослідження в галузі міжнародного права, науковців, які є громадянинами Болгарії, що дасть їм унікальну можливість отримати безцінний досвід для подальшої наукової роботи в сфері міжнародного права.

В свою чергу, ректор Бошицький Ю.Л. додав, що дана програма дозволяє студентам, опанувати нові знання для задоволення сучасних потреб та стати висококваліфікованими юристами, які мають необхідні навики в галузі міжнародного права та міжнародної безпеки. Отриманий науковий  досвід стане в нагоді випускникам програми для працевлаштування в органах та інституціях Європейського Союзу, а також для приватної практики на території європейського простору та за його межами. Окрім того,  під час навчання у Болгарії студенти матимуть можливість брати участь у численних культурних заходах,що дозволить їм ближче познайомитись з культурою та традиціями болгарського народу.  Отримавши ступінь магістра, студенти повернуться на Батьківщину, в Україну і будуть передавати здобуті знання.