Відбулася зустріч ректора зі студентами, що навчаються по спільній магістерській програмі з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра

5 Березня, 2015

04 березня 2015 року ректор Київського університету права НАН України Ю.Л.Бошицький, провів традиційну зустріч із студентами, які завершили перший семестр навчання за спільною магістерською програмою з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія).
     Вища освіта останнім часом стала менш якісною, переважна більшість випускників вищих навчальних закладів виявляються не конкурентоспроможними на європейському ринку праці. Це спонукало провідні університети Європи та України об’єднати свої зусилля та започаткувати спільні магістерські програми, які дають можливість студентам здобути одночасно вищу освіту як у Київському університеті права НАН України, так і в провідному університеті Болгарії – Варненському вільному університеті ім. Чорноризця Храбра.

Ініціатором даного освітнього проекту був ректор Юрій Бошицький, важливим також є те, що реалізація програми відбувається за підтримки Посольства Болгарії в Україні.
     Під час зустрічі ректор Бошицький Ю.Л., наголосив на тому, що студентам необхідно використати надані можливості навчання в іншій державі в інтересах їхнього подальшого розвитку. Також Юрій Ладиславович підкреслив, що в Україні наразі дуже складна ситуація, проте незважаючи на це необхідно гідно тримати себе повсюди, і завжди пам’ятати про те, що Ви з України та представляєте Київський університет права НАН України. Складовими позитивного іміджу мають стати перш за все навчання та спілкування з оточуючими. Під час навчання, перед студентами відкриваються широкі можливості для самовдосконалення, це і можливості користуватися бібліотеку, і можливість вивчити не тільки болгарську мову, а традиції притаманні Болгарії.
     Приємним сюрпризом для студентів стали подарунки презентовані ректором Бошицьким Ю.Л., а саме електронні візитівки КУП НАН України, сувенір з емблемою КУП НАН України та компакт-диски з класичною музикою. Найціннішим подарунком стало перше видання українською мовою праці Ганса Кельзена «Про сутність і цінність демократії», ініційованого останнім із живих учнів класика Гербертом Шамбеком, який свого часу очолював Федеральну раду (верхню палату парламенту) Австрії, професором, почесним доктором багатьох університетів.

На останок Юрій Ладиславович побажав натхнення, успіхів студентам у навчанні та професіоналізму в майбутній професійній діяльності.