Відбулася зустріч Студентського Парламенту КУП НАНУ з представниками Всеукраїнської студентська рада при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

27 Лютого, 2013

В рамках концепції розвитку Студентського Парламенту щодо партнерського співробітництва та з метою налагодження дипломатичних відносин між студентськими організаціями 26 лютого 2013 року за сприянням ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л. Бошицького в стінах університету відбулася зустріч Студентського Парламенту з представниками  Всеукраїнської студентська рада при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України О. Туром та А. Никіфоровим.

Під час зустрічі обговорювалось широке коло питань, а саме, напрямки співробітництва у  науково-дослідній та соціально-культурній сфері. Це організація та проведення спільних науково-практичних заходів, участь у міжнародних науково-освітніх програмах, організація проектів в рамках реалізації програми Київського університету права НАН України «Пізнай свій край», проведення спільних виставок, конференцій, культурних заходів тощо.

Зустріч проходила у теплій та дружній обстановці.

Комітет Інформації
Студентського Парламенту