Відбулася зустріч з керівницею Балто-українського центру Школи права Університету Миколаса Ромеріса Ольгою БОДНАР-ПЕТРОВСЬКОЮ

29 Липня, 2023

27 липня 2023 року на базі Київського університету права НАН України на запрошення ректора Університету Юрія БОШИЦЬКОГО відбулася зустріч з керівницею Балто-українського центру Школи права Університету Миколаса Ромеріса (Литва, м. Вільнюс) Ольгою БОДНАР-ПЕТРОВСЬКОЮ, докторкою юридичних наук, заслуженою юристкою України.

Метою зустрічі стала домовленість про співпрацю між Університетом Миколаса Ромеріса та Київським університетом права НАН України. Необхідність такої співпраці не викликає сумніву у своїй актуальності, адже питання науки, освітнього процесу, стажування, обміну досвідом є сьогодні першочерговим під час співробітництва.

Під час виступу пані Ольга розкрила основні аспекти взаємодії між Університетами, що викликало жваву дискусію серед викладачів, аспірантів та гостей заходу. Питання отримання подвійного та потрійного диплому, публікації у науковому виданні, що входить до науково-метричної бази Scopus, можливості публікації литовських науковців у фаховому виданні «Часопис», а також обміну науковими виданнями між бібліотеками, проведення спільних науково-комунікативних заходів, проходження стажування та можливості проведення гостьових лекцій є гарним підґрунтям для тісної співпраці між закладами вищої освіти Литви та України.

За дорученням ректора пані Ользі було презентовано книгу про Київський університет права НАН України та диск класичної музики.

Сподіваємось, що ця зустріч  буде сприяти підписанню меморандуму про співпрацю між університетами.

Беззаперечно дякуємо шановній керівниці Балто-українського центру Школи права Університету Миколаса Ромеріса Ользі БОДНАР-ПЕТРОВСЬКІЙ за представлену можливість подальшої співпраці та очікуємо наступної зустрічі з нетерпінням!

Прес-Центр КУП НАНУ