Відбулось чергове планове засідання кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ

11 Березня, 2023

10 березня 2023 року відбулося чергове планове засідання кафедри кримінального права та процесу Київського університету права Національної академії наук України.

Під час засідання завідувач кафедри к.ю.н. Андрусів Валерій Григорович наголосив на необхідності дотримання науково-педагогічними працівниками кафедри порядку та умов трудової дисципліни та акцентував увагу присутніх на неприпустимості ігнорування співробітниками вимог законодавства України та розпоряджень і наказів керівництва КУП НАН України, що стосуються організації та проведення навчального процесу.

Окремо розглядалися питання щодо необхідності активізації роботи співробітників кафедри кримінального права та процесу в науковій галузі: написання та подання наукових статей для їх публікації у «Часописі Київського університету права» – юридичному науково-теоретичному щоквартальнику, заснованому Київським університетом права НАН України та Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та іноземному науковому журналі «EUROPEAN SCIENCE».

Порушувалося питання щодо активізації зусиль науково-педагогічних працівників кафедри кримінального права та процесу на якнайшвидшому закінченні написання розділу кафедри в монографічному дослідженні КУП НАН України по плановій темі.

Предметом розгляду був поточний стан справ на кафедрі та оптимізація роботи її співробітників для збільшення продуктивності праці.

Наприкінці засідання завідувач кафедри побажав науково-педагогічним працівникам міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги та натхнення в реалізації всіх запланованих задач.

Прес-Центр КУП НАНУ