Відбулося нагородження учасників та переможців першого обласного конкурсу аматорського фото серед дітей “Я звідси родом”

16 Жовтня, 2012

13 жовтня 2012 року були підведені підсумки першого обласного конкурсу аматорського фото серед дітей «Я звідси родом». Метою конкурсу було показати Рівненщину очима дітей а також виховувати патріотизм у підростаючого покоління до рідного краю.
     Так участь у конкурсі взяло 120 дітей з усієї Рівненщини. На адресу організаторів було надіслано більше двохсот робіт.
     Організаторами конкурсу виступили Рівненська ОДА, благодійний фонд «ЮХИМЕНКО» а також Київський університет права НАН України.

Урочисте нагородження учасників та переможців відбулось у Рівненському обласному театрі ляльок. В цей же день відкрилась фотовиставка найкращих робіт учасників «Рівненщина очима дітей». Переможцем у номінації «Туристичне відкриття» стала Людмила Хоменко із села Зоря Рівненського району. Дівчинка, як подарунок, отримала сертифікат на безкоштовну сімейну екскурсію найцікавішими об’єктами Волині Туристичної, сертифікат на зйомку рідного містечка із відомим фотохудожником Олександром Харватом а також букрідер. Переможцями у номінації «Патріот рідного краю» стали учні четвертого класу Острозької НВК «Школа – гімназія». Діти у подарунок отримали сертифікати на екскурсії, можливість відпочинку у РЦ «Леопарк», солодкі подарунки а також фотоапарат.
     П’ятьох призерів Київського університету права НАН України нагороджував помічник ректора з питань Рівненського інституту Володимир Якимчук.

Всі учасники отримали сертифікати учасників, сертифікати на безкоштовну екскурсію та солодкі подарунки.
     «У нашому краї талановиті діти. У кожній роботі читалась любов до свого містечка чи села. Дітям не важливо, чи є у їхньому селі видатні пам’ятки архітектури. Для них важливо, що вони там народились. Діти пишаються, що вони родом з Рівненщини. З таким підростаючим поколінням, можна з впевненістю сказати, що наше майбутнє – світле!» – зауважила голова оргкомітету конкурсу, радник ректора Віта Грицюк.