Відбулося розширене засідання університетського старостату з адміністрацією.

12 Грудня, 2017
    Нещодавно було проведено розширене засідання  загально університетського старостату академічних груп. В роботі засідання взяли участь ректор Бошицький Ю.Л., завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Кудерська Н.І. , менеджер по роботі  з студентами Кортукова Т.О. та представники студентського самоврядування та старости академічних груп університету.
     Старости мали змогу отримати інформацію від першої особи університету про перспективний розвиток КУП НАН України та розвиток університетських проектів, за якими студенти будуть мати змогу відвідувати один раз на місяць театри та музеї міста Києва. Були розглянуті запитання та прохання з приводу відвідування та дисципліни студентів, та проблеми студентського життя в цілому.
     Ректор наголосив на тому, що університет у 2017-2018 навчальному році посилює навчальну дисципліну студентів. Також ректор наголосив про більш активну участь у науково-практичних конференціях. Були обговорені питання  з навчально-виховного процесу, проведені підсумки  роботи 1 семестру тощо .

3st1s.jpg

3st2s.jpg

Старостат мав ефективний результат роботи, адже саме від студентства повинні надходити основні ідеї удосконалення студентського життя університету.  Було запропоновано проведення зустрічей з ректором  один раз на місяць з метою вирішення найактуальніших питань студентства

Студактив КУП НАНУ