Відбулося урочисте підсумкове засідання Вченої ради КУП НАНУ та нагородження кращих працівників вузу

30 Грудня, 2009

Невпинно плине час, змінюємося ми, набуваючи з кожним роком життєвого досвіду, змінюється та розвивається наш університет – Київський університет права НАН України.

Завершуючи 2009 рік хочеться нагадати, що рік, який закінчується, був дуже насичений напруженою працею, різноманітними подіями, в яких кожний член колективу зробив свій особистий вклад в загальну справу, щоб примножити досягнення в підготовці майбутніх спеціалістів, розширити та укріпити ділові стосунки з колегами вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.

Колектив КУП НАНУ усіляко підтримував позитивний імідж університету, про що свідчать високі нагороди багатьох наших викладачів та співробіників, а також ректора університету Ю. Бошицького, який отримав багато відзнак, грамот та подяк.

В останні дні грудня в КУП НАНУ відбулась заключна в цьому році Вчена рада, на якій були підведені підсумки роботи університету за 2009 рік.
За ініціативи ректора Ю.Бошицького, з цього року в університеті була започаткована традиція нагородження 5-ти найкращих працівників університету за підсумками їх роботи та значними досягненнями у розбудові КУП НАНУ.

Цьогорічну іменну нагороду у вигляді годинника статуї Феміди отримали:

«За вагомий особистий внесок у розбудову
КУП НАН України»:

Володимир Олександрович Бойко – Проректор з адміністративно-господарської роботи;

Світлана Іванівна Юшина – Завідувач кафедри підприємницького права, Голова Ради трудового колективу;

Анатолій Степанович Мацко – Завідувач відділення міжнародного права ;

Ольга Ігорівна Харченко – Директор центру інформаційних технологій;

Ірина Олександрівна Голубенко – методист університету.

Вітаємо усіх переможців з високим визнанням КУП НАН України.

Бажаємо подальших успіхів та процвітання!