Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Київського університету права НАН України освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», «бакалавр»

29 Червня, 2011

29 червня 2011 року в святковому залі Київського університету права НАН України відбулося урочисте засідання з нагоди вручення дипломів випускникам 2011 року освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», «бакалавр» спеціальностей «Правознавство», «Міжнародне право».

У своєму вітальному слові ректор КУП НАН України, Заслужений юрист України, Заступник Голови Союзу Юристів України Ю.Л. Бошицький побажав випускникам мудрих фахових рішень, високих професійних досягнень і звершень, неуклінно дотримуватися Конституції України, впевненості в своїх силах та постійного удосконалення.

Свято проходило у невимушеній атмосфері, були щасливі обличчя випускників та їхніх батьків. Святкову атмосферу заходу підтримували концертна програма підготовлена Культурно-розважальним центром Київського університету права НАН України. З музичним подарунком виступила студентка Рівненського інституту Київського університету права НАН України Сіончук Юлія та студентка Київського університету права Корчагіна Ольга. Великою приємністю став виступ учасника програми «Шанс» Дениса Влада.

Випускники щиро дякують професорсько-викладацькому складу за знання й уроки життя, які вони отримали, навчаючись в
Київському університеті права НАН України.