Відбулося відкриття Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у місті Ужгород

18 Листопада, 2015

13 листопада 2015 року у місті Ужгород відбулося відкриття структурного підрозділу Київського університету права НАН України – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи. Як зазначив ректор КУП НАНУ, професор Юрій Ладиславович Бошицький, основним завданням Міжнародного центру є дослідження актуальних проблем правового регулювання еколого-економічного прогнозування, транскордонного співробітництва, міграційних процесів і соціально-гуманітарного розвитку країн Центрально-Східної Європи.

На урочистому заході були присутні почесні гості: Генеральний консул Угорщини в місті Ужгород Йожеф Бачкаи; голова Іршавської районної державної адміністрації Олександр Васильович Горін; викладачі та студенти Ужгородського національного університету.

Благословив Центр на добрі справи і відправив молебень «На початок добрих справ» Єпископ Закарпатський і Ужгородський Варсонофій.