Відбулося вручення дипломів випускникам КУП НАНУ на Закарпатті

14 Червня, 2011

Щороку в Ужгороді близько 100 закарпатців стають випускниками Київського університету права Національної академії наук України. Цього року урочиста церемонія вручення дипломів відбулася вдев’яте. За роки існування філії Київського університету права в Закарпатському регіоні було підготовлено понад 1000 фахівців-правників за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст. Високий фаховий рівень підготовки студентів, якісний кадровий склад стали підґрунтям зміни цього року статусу філії – з  квітня 2011р. на базі Навчально-консультативного центру створено Ужгородський інститут Київського університету права.
     «Навчати студентів не догмі закону, а духу права» – саме такому принципу намагається слідувати професорсько-викладацький склад при підготовки фахівців. На цьому наголосив на церемонії вручення дипломів ректоруніверситету, проф. Бошицький Ю.Л. та побажав випускникам стати кращими юристами на Закарпатті, не поривати зв’язків з університетом, а в разі потреби звертатися за порадами й консультаціями, адже справжній правник повинен учитися протягом всього життя. Ректор закликав також молодих правників вступити в Асоціацію випускників Київського університету права НАН України, основною метою котрої є об’єднання під егідою університету випускників різних років, які пам’ятають і цінують незабутні та цікаво проведені роки в стінах рідної alma mater.

На урочистій церемонії вручення дипломів почесними гостями були представники Закарпатського державного університету, який є стратегічним партнером КУП у Західному регіоні вже понад 10 років. Ректор ЗакДУ, проф. Ващук Ф.Г. побажав випускникам з честю примножувати славні традиції своєї професії, докладати зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості, досягати професійних звершень.

З нагоди завершення навчального року найкращі викладачі (проф. Ухаль А.М., к.ю.н. Феннич В.П., Грін О.О.) були відзначені цінним подарунками.

Особливою подію урочистою церемонії стало привітання з 75-річним ювілеєм проф. Олексика Х.М., його заслуги перед університетом були відзначені  медаллю університету та цінним подарунком – картиною закарпатського художника В.Сенька.