Відбулося засідання круглого столу «Слідчий суддя у кримінальному проваджені України»

12 Грудня, 2016

08 грудня  2016 р. з нагоди Всеукраїнського тижня у стінах КУП НАНУ відбулося засідання круглого  столу  з кримінального права та процесу на тему: «Слідчий суддя у кримінальному проваджені України» під керівництвом Бісюк Олени Сергіївни (к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ) та Короленка Олександра Миколайовича (к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ) та студентами Університету.
     Із вступним словом виступила Бісюк О.С., який привітала учасників заходу, побажала плідної праці та подякував за те, що учасники змогли приєднатися до заходу.

Найбільш активними доповідачами на засіданні круглого столу були студенти третього курсу: Шимон Олеся  тема доповіді: «Історія виникнення інституту слідчого судді»; Буфан Василь тема доповіді: «Історія виникнення інституту слідчого судді в Україні»; Куліковська Вікторія тема доповіді: «Правовий статус слідчого судді у кримінальному провадженні»; Бараненко Аліна тема доповіді: «Права та обов’язки слідчого судді у кримінальному провадженні»;  Янголь Аліна, Ткачук Олександр, Білоус Дар’я тема доповіді: «Повноваження слідчого судді у кримінальному провадженні»; Шупік Дмитро, Прокопчук Роман тема доповіді: «Підсудність клопотань слідчому судді у кримінальному провадженні»; Іллєнко Анна тема доповіді: «Недоліки інституту слідчого судді у кримінальному провадженні».

Також в обговорення питань круглого столу взяли участь студенти першого року магістратури та спеціалісти Університету (Дерев’янко Ганна, Коваленко Анатолій, Родич Сергій, Ткач Ольга, Грабова Олександра, Ширназарова Анастасія, Войтович Вікторія), які внесли живу дискусію в обговорення проблемних питань процесуального статусу слідчого-судді у кримінальному проваджені не лише України, а й з точки зору зарубіжних країн.
     Під час проведення підсумків, керівництвом заходу було відзначено, що теми доповідачів є актуальними на сьогодні та було здійснено комплексний аналіз функціонування слідчого-судді у кримінальному проваджені.
     Крім того, користуючись нагодою було підведено підсумки університетського конкурсу на краще есе серед студентів на тему: «Я – прокурор незалежної України», присвяченого Дню Прокуратури України. Найбільш ґрунтовно та прогресивно дане питання було висвітлено Шимон Олесею (група ПБ-31). Вітаємо переможницю!

Матеріал підготувала:
к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та
процесу КУП НАНУ Бісюк Олена Сергіївна