Відбулося засідання Оргкомітету VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання.

11 Липня, 2024

10 червня 2024 року у Київському університеті права НАН України відбулося в режимі онлайн відеоконференції  засідання Оргкомітету VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання за номінаціями: «юридичні підручники», «навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.)»

Відповідно до нормативних документів VІІ  Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання Київський університет права НАН України є базовим закладом для організаційної роботи комісії та Партнером Світового конгресу українських юристів Союзу юристів України з питань проведення конкурсу.

У своєму виступі Юрій Бошицький запропонував утворити дві робочі групи конкурсної комісії: 1 – робочу групу по розгляду й оцінці юридичних підручників; 2 – робочу групу по розгляду й оцінці навчальних посібників (практикумів, курсів лекцій, хрестоматій та ін.), а також затвердити список фахівців до рецензування юридичних підручників,  навчальних посібників (практикумів курсів лекцій, хрестоматій та ін.).

Під час обговорення результатів надходження юридичних видань до конкурсної  комісії Оргкомітет конкурсної комісії постановив:

Утворити чотири конкурсні комісії за такими номінаціями:

• Перша конкурсна комісія –

–        юридичні колективні монографічні видання

–        юридичні індивідуальні монографічні видання

• Друга конкурсна комісія –

–        юридичні підручники

–        навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.)

• Третя конкурсна комісія –

–        збірники нормативних актів, коментарі, довідники та ін. (науково-популярні, науково-практичні і довідкові видання у галузі права)

–        періодичні юридичні видання (часописи тощо)

• Четверта конкурсна комісія –

–        аспірантські та студентські наукові публікації у періодичних юридичних виданнях.

Також Оргкомітетом VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання було прийнято рішення продовжити термін подання заяв на   Конкурс до 10 вересня 2024 року.

Умовами проведення Конкурсу передбачено, що бажаючі взяти участь у ньому надсилають заяви  на адресу: Київський університет права НАН України, вулиця Академіка Доброхотова, 7А, Київ, 03142.

Заяви про участь в конкурсі, що надійшли до другої конкурсної комісії по розгляду й оцінці юридичних видань VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання за номінаціями: «юридичні підручники», «навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.)»

Факультет міжнародних відносин Національного авіаційного університету

«Право Європейського Союзу: академічний курс» (2-ге видання доповнене і виправлене) Муравйова В.І., Мушак Н.Б., Волошина Ю.О.

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Навчальний посібник «Правознавство та правові основи цивільного захисту» (авторський колектив: Яковчук Р.С., Саміло Л.В., Чалий Д.О., Кобко Є.В.)

Донецький державний університет внутрішніх справ

Номінація «Юридичний підручник»:

Поліцейська діяльність : підручник / С.С. Вітвіцький, В.С. Тулінов, О.М.

Мердова та ін.; за заг. ред. проф. С.С. Вітвіцького. Київ: ВД Дакор, 2021. 372

Номінація «Навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.)»: Юридичне документознавство: навчальний посібник / С. С. Вітвіцький, О. М. Мердова, Л. П. Петришин, А. П. Сахно, І. К. Хозлу ; за заг. ред. С. С. Вітвіцького. 2-ге вид. допов. та переробл. Кропивницький : Дон ДУВС, 2022. 240 с. Юридичне документознавство: навчальний посібник / С. С. Вітвіцький, О. М. Мердова, Л. П. Петришин, А. П. Сахно, І. К. Хозлу ; за заг. ред. С. С. Вітвіцького. 2-ге вид. допов. та переробл. Кропивницький : ДонДУВС, 2022. 240 с.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ (ДДУВС).

Навчальний посібник

Організаційно-правові засади розвитку державної політики України в гуманітарній сфері: навчальний посібник за заг. ред. д.ю.н., проф., Заслуж. діяча науки і техніки України Юніна О.С. – Дніпро: Арт-Прес, 2023. -264 с. 2.

Цивільне право та процес: підготовка до іспиту: навчальний посіб. / кол. авт. (Резворович К.Р. (кер.), Юнін О.С., Круглова О.О. та ін.]) – Дніпро: Видавець Біла К. О., 2020. – в 2-х ч.

Національна академія внутрішніх справ.

Кузнецов В. В., Матюшенко О. І., Кузнецова Л. О. Чабанюк В. Д.

Кримінально-правова характеристика корупційних та пов’язаних з корупцією кримінальних правопорушень (у схемах): навч. посіб. І за заг. ред. Р. А. Сербина. Київ : Кандиба Т.П., 2024. 118

Харківський національний університет внутрішніх справ.

Навчальний посібник «Практикум з юридичного документознавства» І. М. Голонич, Н. І. Єльнікова, О. Б. Оверчук, В. А. Перцева. Харків:ХНУВС, 2023. 267 с.)

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

Навчальний посібник

«Нормативно-правове регулювання діяльності у сфері цивільного захисту: Навчально-методичний посібник (збірник лекцій та матеріалів для самостійної роботи здобувачів вищої освіти)

Одеський державний університет внутрішніх справ

Навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.): Професійно-психологічна підготовка працівників кадрів досудового розслідування : методичний посібник. О. М. Пасько, Л. М. Прудка, Т. В. Матієнко, В. В. Горошко. Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2022. 352 с. ІЖІ: 1Пф://(І5расе.ос1ііУ8.ес1и.иа/1’іап(і1е/123456789/5118

Львівський державний університет внутрішніх справ.

Навчальний посібник «Цивільне право: практикум. Частина 1» (Львів: ЛьвДУВС, 2021. 180 с.), «Цивільне право: практикум. Частина 2» (Львів: ЛьвДУВС, 2022. 208 с.);