Відбулись переговори між КУП НАНУ та представником Європейської організації публічного права щодо нових спільних проектів

19 Жовтня, 2012

17 жовтня 2012 року з робочим візитом у КУП НАНУ перебував пан Панос Гредіс, представник Європейської організації публічного права (Греція) в ЄС.
     Європейська організація публічного права (EPLO) є давнім міжнародним партнером КУП НАНУ. Цього разу переговори були присвяченню інтенсифікації співпраці між  EPLO і КУП НАНУ через реалізацію спільних проектів, запропонованих європейською стороною, а саме – участь КУП НАНУ в діяльності Європейської школи права і Європейської школи державного управління, у тому числі створення українського адміністративного офісу зазначених проектів на базі КУП НАНУ.

Участь у переговорах від КУП НАНУ взяли ректор, професор Юрій Бошицький, проректор з учбово-методичної роботи Марина Глух, проректор з адміністративної роботи Володимир Бойко, декан юридичного факультету Микола Короленко, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Іванна Єдгарова, референт ректора Олена Сарських.
     Принагідно представник EPLO мав можливість ознайомитись з діяльністю університету, роботою бібліотеки, інфраструктур КУП НАНУ, а також з досвідом проведення художніх виставок і результатами творчої діяльності студентів і колективу КУП НАНУ.

Наприкінці зустрічі пан Панос Гредіс та ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький висловили впевненість в ефективних результатах спільної роботи в рамках нових проектів. Зокрема, гість КУП НАНУ зазначив, що участь університету у запропонованому форматі сприятиме не лише підвищенню авторитету КУП НАНУ на міжнародній освітній арені, але й  сприятиме інтеграції вищої юридичної освіти України в освітній простір ЄС.