Відбулися урочистості з нагоди віншування студентів денної форми навчання Київського університету права НАН України

30 Червня, 2015

За доброю традицією, напередодні Дня Конституції України та Дня молоді, 26 червня 2015 року, у актовому залі Будинку вчителя, відбулися урочистості з нагоди віншування студентів денної форми навчання Київського університету права НАН України напрямів підготовки «Правознавство» та «Міжнародне право».

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2015 року пройшли фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у навчальний процес впродовж останнього навчального року. Було акцентовано увагу присутніх на тому, що всі напрямки діяльності університету були забезпечені належним чином і свідченням цього є відзнаки та нагороди, якими відзначено виш. Ректор зазначив, що особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, таких сьогодні – 40 правознавців  (9 – магістри, 8 – спеціалісти і 27 – бакалаври), 10 міжнародників (3 – магістри, 3 – спеціалісти, 4 – бакалаври).

З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися почесні гості свята, почесні доктори КУП НАНУ: Шемшученко Юрій Сергійович – Директор Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академік НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України. Шевцов Андрій Гаррієвич – Начальник управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України. Карпачова Ніна Іванівна – Заступник Голови Союзу юристів України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (1998–2012), кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України. Хандурін Микола Іванович – Заступник Міністра юстиції України (1994-2001 рр.), Суддя Вищого господарського суду України (2002-2014 рр.), кандидат юридичних наук. Ткачук Олег Степанович – Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вчений секретар Науково-консультативної Ради, кандидат юридичних наук. Петар Танєв – Радник Посольства Республіки  Болгарії в Україні. Георгій Закарашвілі – Надзвичайний та Повноважний Радник-посланник Посольства Грузії  в Україні. Куценко Анна Станіславівна – Директор Київського молодіжного центру праці КМДА. Сєдих Юрій Іванович – Посол  миру, Генерал-полковник , академік, президент Товариства дружби  Україна-Болгарія, голова асоціації Міжнародне співробітництво наукової спілки журналістів, Почесний доктор КУП НАНУ. Остапець Сергій Леонідович – Керівник секретаріату Комітету з питань верховенства права та правосуддя ВРУ. Кармазін Юрій Анатолійович –  Голова партії Захисників Вітчизни, Сенатор міжнародного Парламенту безпеки миру , Народний депутат чотирьох скликань, Заслужений юрист України, доктор філософії, почесний працівник прокуратури України, державний радник юстиції третього класу.

Багато цьогорічних випускників брали активну участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, конкурсах, розбудові студентського самоврядування. Кращі серед них були відзначені Подяками за відмінне навчання, старанність у науковій, громадській роботі та за активну громадську позицію та участь у культурно-масових заходах Київського університету права НАН України. Подяки і подарунки-комплекти юридичної літератури отримали: бакалаври  –     Бондар Вікторія Борисівна, Бондар Віталій Борисович,Бурлаченко Оксана Василівна, Гольцов Ілля Сергійович, Дьоміна Катерина Андріївна, Звонков Євген Євгенович, Іванцов Костянтин Валентинович, Каравасілі Христина Михайлівна, Кірічевська Анастасія Володимирівна, Клименок Юлія Анатоліївна, Ковбасюк Владислав Анатолійович, Колодій Яна Анатоліївна,    Малютін Антон Дмитрович, Матат Андрій Володимирович, Мацалак Михайло Богданович, Містіславська Ольга Сергіївна, Морданинець Сімона Василівна, М’ятка Соломія Миколаївна, Погребна Жанна Юріївна, Подать Антон Вячеславович, Савченко Світлана Сергіївна, Санченко Дмитро Євгенович, Шипіш Галина Євгенівна, Широкоступ Катерина Миколаївна, Шляхов Ілля Сергійович, Шмирко Лариса Анатоліївна, Юзюк Тетяна Василівна, Новак Ірина Миколаївна, Озерова Катерина Олександрівна, Сусла Інна Вікторівна, Федченко Юлія Олександрівна.

Спеціалісти – Булах Ольга Олександрівна, Вікленко Юлія Павлівна, Іванюк Віктор Ігорович, Лавриненко Роман Сергійович, Лукашенко Олександр В’ячеславович, Сітало Дмитрій Вадимович, Ющик Олексій Олексійович, Яремко Олег Іванович, Волковська Юлія Радіонівна, Піцур Олеся Михайлівна, Шимон Анастасія Василівна.

Магістри – Гунько Олена Олександрівна, Марутян Кристина Каренівна, Поберецька Анжела Анатоліївна, Лавриненко Катерина Леонідівна, Федоренко Юрій Сергійович, Безугла Дар’я Вікторівна, Мирзіна Юлія Володимирівна, Бражник Микола Валерійович, Маштабрик Сергій  Станіславович, Дасюк Наталія Володимирівна, Дубчак Марія Вікторівна, Нерсесян Анастасія Ігорівна.

Щасливого вам старту у вашій кар’єрі,
нових досягнень і перемог на життєвому шляху!