Відбулися вибори Президента студентського парламенту КУП НАН України

30 Вересня, 2011

29 вересня 2011 року відповідно до Положення «Про студентський парламент», у Київському університеті права Національної академії наук України відбулися щорічні вибори Президента студентського парламенту під гаслом: «Від прозорих виборів  Президента студентського самоврядування – до прозорих виборів Президента України».
   За рішенням загальноуніверситетських зборів, проведених напередодні, одноголосно були винесені та затвердженні дві кандидатури на обрання Президента студентського парламенту:
     Олександр Малюк, студент 4 курсу;
     Марта Плавинська, студентка 3 курсу.
     Кожен із кандидатів мав вагомий досвід громадської роботи та організації культурно-масових заходів.
    Вибори урочисто відкрила Голова виборчої комісії Олена Кулик, студентка 3-го курсу університету. Виборчі та ревізійні комісії, склад яких був затверджений загально університетськими зборами, пильно слідкували за легітимністю та законністю проведення зборів, були опломбовані скриньки, кожен бюлетень мав свій номер та печатку КУП НАН України. Незалежними спостерігачами були студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України: Савчук Аліна, Янчарук Олег; Полухін Сергій, голова Ради ветеранів та представники кадрової корпорації України.

У результаті таємного голосування перемогу на виборах здобув Малюк Олександр, студент 4 курсу КУП НАН України. Першим заступником президента студентського парламенту за результатами виборів стала Плавинська Марта, студентка 3-го курсу.
    Цей захід став ще одним підтвердженням наявності студентської інтелігенції в Україні, котра має активну громадську позицію, котрій небайдужі державотворчі процеси та майбутнє української нації.

Вітаємо Президента студентського парламенту КУП НАН України із перемогою та бажаємо творчого натхнення, наполегливості, підтримки від студентів та успіхів у всіх добрих починаннях на благо університету.