Відбулися загальні збори трудового колективу та нагородження кращих працівників вузу

29 Грудня, 2011

28 грудня 2011 відбулися загальні збори трудового колективу Київського університету права НАН України. Основними питаннями порядку денного був звіт ректора, звіт голови Ради трудового колективу за діяльністю у 2011 році, нагородження кращих працівників вузу та обрання голови і складу РТК.

Перш ніж зупинитися на найважливіших моментах 2011 року, ректор Ю.Л. Бошицький назвав ті завдання, які було поставлено перед ним. У виступі, ректор узагальнив зроблене протягом 2011 року всіма співробітниками університету.

Звіт ректора за поточний рік складався з наступних розділів:

–    кадровий склад університету;

–    навчально-методична робота;

–    виховна робота;

–    науково-дослідна робота;

–    нагороди університету;

–    міжнародне співробітництво;

–    фінансова діяльність;

–    розвиток матеріальної бази, господарча діяльність;

–    соціальна підтримка співробітників;

–    розвиток фізичного виховання та спорту;

–    перспективи розвитку університету.

У доповіді було наголошено на важливості вдосконалення фундаментальної складової освіти, ректор окремо зупинився на інноваційній освіті в КУП НАНУ, позитивно охарактеризував його міжнародну та адміністративно-господарську діяльність.

Друга частина доповіді була присвячена аналізу виконання Колективного договору за 2011 рік за всіма його розділами, які, як було зазначено, виконано в повному обсязі. Надалі доповідач зупинився на головних завданнях, що стоять перед колективом у наступному році в навчальному процесі, навчально-виховній роботі, міжнародній, науковій, господарській та соціальній діяльності університету.

Було затверджено звіт ректора, визнано виконання Колективного договору в повному обсязі. Загальні збори трудового колективу університету визнали роботу ректора задовільною.

Голова Ради трудового колективу під час своєї доповіді, наголосила на основних завданнях, які були закріплені перед РТК. Було зазначено, що з метою виконання основних завдань діяльності Ради трудового колективу КУП НАНУ та реалізації виокремлених напрямків роботи за 2011 рік були здійсненні певний ряд заходів, які були оголошені. Також, невід’ємною частиною звіту було визначено недоліки в роботі РТК та пропозиції на 2012 рік. Роботу голови Ради трудового колективу та Ради трудового колективу в цілому протягом 2011 року було також визнано задовільною.

Також загальними зборами трудового колективу було схвалено Положення про Раду трудового колективу.
   На загальних зборах трудового колективу відбулося переобрання голови Ради трудового колективу та складу Ради трудового колективу КУП НАН України. Головою Ради трудового колективу переобрано завідувача відділення міжнародного права М.О. Дей.

Відзначною подією загальних зборів трудового колективу було відзначення п’яти кращих співробітників за результатами 2011 року.

Цьогорічну іменну нагороду у вигляді медалі та вази отримали:

«За вагомий особистий внесок у розбудову КУП НАН України»:

Чернецька Олена Василівна – проректора з наукової роботи

Тростюк Зоя Аполлінаріївна – завідувача кафедрою кримінального права та процесу

Машевська Надія Миколаївна – головного бухгалтера

Кашинцева Оксана Юріївна – доцента кафедри цивільного та трудового права

Крушневич Валентина Петрівна – лаборанта кафедри  цивільного та трудового права

Вітаємо усіх переможців з високим визнанням КУП НАН України.

Бажаємо подальших успіхів та процвітання!