Відбулися збори трудового колективу КУП НАНУ

28 Грудня, 2009

Ректор університету Ю.Л.Бошицький виступив зі звітом про роботу університету за поточний рік. Колектив визнав звіт задовільним. Одноголосно було підтримано висновок про те, що університет у 2009 році взяв впевнений курс на активний розвиток у всіх сферах своєї діяльності.
Ректор привітав членів трудового колективу КУП НАН України з успішним завершенням року, а також з новорічними святами. Кращі працівники трудового колективу отримали почесні грамоти МОН України, НАНУ, які вручив ректор.

Також звітувала про свою діяльність голова Ради трудового колективу КУП НАН України С.І.Юшина , яка була переобрана на наступний рік , також було обрано новий склад Ради трудового колективу КУП НАН України.