Відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи врегулювання Української кризи»

18 Грудня, 2014

12-14 грудня 2014 року в Грузії місті Тбілісі на базі Міжнародного Кавказького Університету за сприянням фонду імені Фрідріха Еберта в Грузії відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи врегулювання Української кризи».
   У роботі круглого столу прийняли участь делегації з Турції, Грузії, України та Росії.

Під час роботи круглого столу була приділена увага таким питанням: Гиресунський процес та роль Турції в урегулюванні української кризи; гуманітарна криза в Україні: оцінка ситуації і шлях мінімізації негативних наслідків; маніпуляційні технології і методи протистояння; право, суспільство, освіта в Україні; класичні університети як суб`єкти дипломатії миру в умовах трансгранічного протистояння; конституційні проблеми України членства в НАТО.
   Київський універтитет права НАН України під час круглого столу представляла Чомахашвілі Олена Шотаєвна, завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу.

Завідувач кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу
Чомахашвілі Олена Шотаєвна