Відбувся майстер-клас керівника консульського відділу Посольства Угорщини Яноша Коллара

6 Грудня, 2016

Знаменною подією цього навчального року стало проведення керівником консульського відділу Посольства Угорщини ЯНОШЕМ КОЛЛАРОМ майстер-класу, тема якого «Суть дипломатичної інформаційної діяльності».

Під час проведення майстер-класу, було наголошено, що для того, щоб приймати керівництву країни правильні рішення в області зовнішньої політики і політики безпеки необхідна інформації, яка точно відображає судження зовнішнього світу про ту чи іншу державу. Знання відношення до Угорщини допомагає захисти реальні національні інтереси, що лежать в основі її публічних політичних і дипломатичних кроків. Дипломатична інформація, як правило, знання політичного характеру, які можуть бути використані в зовнішній політиці і політиці безпеки, що є вкрай важливим для захисту національних інтересів.
     Тому, тези запропонованої лекції можна сміливо вважати порадою для сьогоднішніх студентів, які в майбутньому мріють стати не лише прогресивними сучасними юристами, а й дипломатами. Студенти отримали цікаві враження від отриманої інформації, про що свідчить велика кількість запитань. Кожна цікава репліка виступу супроводжувалася аплодисментами студентів.

Впродовж лекції студенти знайомились з цікавими фактами про суть дипломатичної інформаційної діяльності. Доповідь супроводжувалася інформативною презентацією, з якою всі охочі можуть ознайомитись у прикріпленому файлі вкінці цієї статті.

Завідувач відділу навчально-методичної
роботи та аспірантури КУП НАНУ,