Відбувся майстер-клас Надзвичайного посланника і Повноваженого міністра Угорщини, заступника глави місії Ласло Чапа Пап

8 Грудня, 2016

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбувся майстер-клас Надзвичайного посланника і Повноваженого міністра Угорщини, заступника глави місії ЛАСЛО ЧАПА ПАП на тему «Нові виклики національної політики – на прикладі угорської зовнішньої політики та угорсько-українських відносин».

Під час проведення майстер-класу, було наголошено, що 25 років тому Україна та Угорщина поклали початок важливому партнерству, яке протягом усього цього часу продовжувало розвиватися на основі добросусідства і взаємної поваги. Сьогодні ключовим елементом цього партнерства виступає підтримка територіальної цілісності і суверенітету України, сприяння у протидії російській агресії як шляхом підтримки політики санкцій ЄС проти Росії, так і шляхом практичної допомоги в подоланні її наслідків. На лекції було зосереджено увагу на історичні аспекти встановлення дипломатичних відносин України та Угорщини, а також окреслено перспективи взаємодії двох країн.

Проведений майстер-клас, як одна з форм ефективного професійного, активного навчання, допоміг студентам зрозуміти як на практиці можна застосувати отримані в університеті знання, для того, щоб вони в майбутньому могли стати не лише прогресивними сучасними юристами, а й дипломатами. Цікаві зауваження виступаючого супроводжувалася аплодисментами студентів, а також викликали велику кількість запитань у присутніх.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Завідувач відділу навчально-методичної