Відбувся майстер-клас першого радника Яноша Коллара, керівника консульського відділу Посольства Угорщини в Україні «Сутність дипломатичної інформаційної діяльності»

25 Жовтня, 2012

25  жовтня 2012 року  на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, відбувся майстер  зустріч студентів КУП НАНУ з Яношом Колларом  першим радником та керівником  консульського відділу Посольства Угорської Республіки в місті Києві.
     Янош Коллар  має великий дипломатичний досвід роботи на посаді дипломата.Працював до цього часу в Міністерстві закордонних справ  Республіки Угорщини; Організації Об’єднаних Націй з наданням допомоги африканським державам; у Генеральному  консульстві  Угорської Республіки в Стамбулі; другим радником Посольства Угорщини в Анкарі; першим радником та керівником консульського відділу  Посольства Угорщини в Белграді.
     Вельмиповажний гість виступив перед студентами з актуальною темою «Сутність дипломатичної інформаційної діяльності».

В процесі викладу лекційного матеріалу з окресленої теми, Янош Коллар,  висвітлив головні аспекти діяльності роботи дипломата, а саме: зміст та характеристики дипломатичної інформаційної діяльності, важливість правильного  використання та безпеки  дипломатичної інформації. Наголосив на основних аспектах інформаційної роботи дипломата.
Представлений матеріал мав презентаційне підкріплення, що викликало інтерес і  підсилило  увагу студентів. На завершення майстер-класу почесний гість відповів на питання. Майстер-клас закінчився врученням сертифікату «Про проведення циклу майстер-класів у КУП НАНУ» та цінних подарунків від імені ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького.
     У ході візиту пана Коллара відбулось обговорення напрямків подальшої співпраці КУП НАНУ з Посольством Угорщини в Україні. Бесіду з почесним гостем провели декан факультету міжнародних відносин Марина Дей та звідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів Іванна Єдгарова.

Пан Коллар  ознайомився з діяльністю КУП НАНУ. Під час екскурсії по університету, яку проводили проректор з адміністративної та господарчої роботи Володимир Бойко, проректор з наукової роботи Олена Чернецька  і декан факультету міжнародних відносин Марина Дей, почесний гість висловив захоплення щодо високого рівня технічного оснащення університету.
     Студенти та співробітники  щиро вдячні ректорові Юрію Ладиславовичу  Бошицькому за  діалог з людиною – професіоналом своєї справи, Яношом Колларом.