Відбувся майстер-клас професора Т.Дундова (Болгарія) на тему: «Особливості правової системи Болгарії»

11 Березня, 2010

В рамках розвитку міжнародних зв’язків між КУП НАН України та юридичним факультетом Софійського університету ректор професор Ю. Бошицький та декан факультету професор Т. Дундов зустрілись зі студентами. На початку зустрічі ректор розповів студентам про перспективи сумісної роботи, необхідність постійного обміну знаннями між юристами різних країн, а також про впровадження сумісної науково-дослідницької роботи між двома університетами.

Зі свого боку Декан факультету професор Дундов розповів студентам про можливості юридичного факультету, про освітню систему країни, також запропонував більш детально розглянути питання особливостей правової системи Болгарії. Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти правові системи різних країн, на реальних прикладах побачити різницю між законодавчими нормами, поставити актуальні запитання в даній області. Хочеться відзначити, що професор Дундов приємно вразився активністю та допитливістю наших студентів, їх прагненням до знань та обізнаності щодо останніх змін в Українському законодавстві.