Відбувся майстер-класс професора Д.Хрусанова (Болгарія) на тему: «Актуальні питання щодо адміністративного процесу Болгарії»

11 Березня, 2010

В рамках візиту делегації юридичного факультету Софійського університету Св. Клімент Охридські, професор Дончо Хрусанов провів майстер-клас для студентів Відділення міжнародного права КУП НАН України.

На початку зустрічі професор розповів студентам про систему юридичної освіти в Болгарії, про структуру їхнього університету, також розглянуті найбільш актуальні питання у напрямку адміністративного процесу Болгарії. Під час майстер-класу, студенти мали змогу ближче познайомитись з юридичною системою іншої країни, поставити цікавлячи їх запитання, поділитись своєю думкою щодо схожостей і розбіжностей в адміністративному праві наших країн.