Відбувся міжнародний круглий стіл за участю керівного складу КУП НАНУ і професора Пауло да Кунья (Португалія)

18 Вересня, 2012

17 вересня 2012 року в рамках концепції міжнародної діяльності КУП НАНУ  та на запрошення ректора, професора Бошицького Ю.Л. Київський університет права НАНУ відвідав професор Пауло да Кунья, директор Юридичного міждисциплінарного інституту при Університеті Порту (Португалія).
     Крім проведення циклу майстер-класів, у КУП НАНУ відбувся міжнародний круглий стіл  за темою «Сучасні наукові дослідження конституційного права в Україні і Португалії: напрямки співробітництва», у роботі якого взяв участь почесний гість університету, а також О.В.Чернецька,  проректор з наукової роботи, М.В.Глух, проректор з навчально-методичної роботи, В.О.Бойко, проректор з адміністративної та господарчої роботи, В.І. Крепель, завідувач кафедри іноземних мов, Н.І. Авраменко, завідувач відділення післядипломної освіти та аспірантури та інші представники професорсько-викладацького складу університету.
     Професор да Кунья висвітлив особливості вищої освіти у Португалії, досвід залучення іноземних студентів до навчання, приклади подвійних наукових досліджень та перспективи залучення студентів та науковців до навчання в вищих навчальних закладах Португалії.

Були обговорені шляхи співпраці між КУП НАНУ та Університетом Порто, зокрема:
•    у науково – дослідній сфері – створення спільних наукових проектів в рамках міжнародних програм;
•    в освітній сфері – обмін викладачами університетів, а також можливості розроблення і реалізації спільних українсько-португальских магістерських програм;
•    обговорювались питання подальшої співпраці. Керівництво університету висловило готовність сприяти в усіх сферах розвитку українсько-португальських відносин.

Візит професора  Пауло да Куньї є підтвердженням послідовної реалізації концепції міжнародної діяльності університету, яка успішно здійснюється під керівництвом ректора університету, професора.Ю.Л. Бошицького.