Відбувся науково-методичний семінар кафедри цивільного та трудового права на тему: «Інститут шлюбу: умови укладання та особливості за законодавством зарубіжних держав».

23 Березня, 2015

16 березня 2015 року кафедрою цивільного та трудового права університету було проведено науково-методичний семінар на тему: «Інститут шлюбу: умови укладання та особливості за законодавством зарубіжних держав». Керівником семінару була кандидат юридичних наук, доцент кафедри Рассомахіна Ольга Андріївна.  В межах семінару обговорювалися актуальні проблеми сучасного стану розвитку сімейного права та особливості інституту шлюбу в зарубіжних державах. Учасниками семінару були студенти 3 курсу Юридичного факультету, викладачі та аспіранти університету, зокрема, аспірант університету , асистент кафедри Простибоженко Олег Сергійович та аспірант університету Кондратова Анна Миколаївна. Учасники семінару виступали з доповідями, а також брали участь у дискусії. Відзначилися науковою цікавістю та проблематикою доповіді Мартинюк Маргарити «Матеріальні та формальні умови укладання шлюбу у правових системах сучасності», Андросенко Анастасії «Умови укладання шлюбу у Великобританії», Мондрейчука Олексія «Інститут шлюбу в американському праві» та Наріжної Любові «Сімейне право та інститут шлюбних відносин у мусульманській правовій сім’ї».

Під час дискусії обговорювалися питання щодо: порядку подання заяви про реєстрацію шлюбу; правового регулювання та визнання фактичних шлюбів одностатевих пар у зарубіжних державах; аліментних відносин подружжя; тенденцій розвитку сімейного законодавства у зарубіжних державах.