Відбувся робочий візит керівництва КУП НАНУ до РІ КУП НАНУ

7 Червня, 2024

5 червня 2024 року делегація керівництва Київського університету права НАН України у складі проректорки з навчально-методичної роботи Олени Антонової, проректорки з питань забезпечення та перспективного розвитку Алли Вільчинської, проректора з адміністративної роботи Анатолія Маркевича на чолі з ректором Юрієм Бошицьким з робочим візитом відвідали Рівненський інститут КУП НАНУ.

Метою візиту до РІ КУП НАНУ була зустріч з трудовим колективом та обговорення важливих питань щодо розвитку РІ КУП НАНУ серед яких питання господарських напрямків та кадрових змін.

Також під час зборів колективу була представлена тимчасово виконуюча обов’язки директора Рівненського інституту КУП НАНУ – Стефанія Українець. Слід зауважити, що Стефанія Ярославівна Українець із 1998 року і донині працює у РІ КУП НАНУ. З 2011 року вона є завідувачкою однієї із кафедр Рівненського інституту КУП НАНУ. Стефанія Ярославівна неодноразово нагороджувалася грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, обласної ради, управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Колектив Київського університету права НАН України щиро зичить Стефанії Ярославівні Українець конструктивної та результативної роботи, невичерпних сил та успіхів у розбудові КУП НАН України на Рівненщині!

Прес-Центр КУП НАНУ