Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ/КНТЕУ

3 Листопада, 2023

27.10.2023 р. в рамках робочого візиту до Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ/КНТЕУ ректор КУП НАН України Юрій Бошицький зустрівся з директором ЧТЕІ ДТЕУ Анатолієм Вдовіченим та заступником директора ЧТЕІ ДТЕУ Василем Кифяком. Обговорили широке коло питань співпраці у сфері освіти науки та культури, домовились про співробітництво в розробці правового забезпечення туристичної діяльності в Україні.

Під час зустрічі керівництво ЧТЕІ ДТЕУ А. Вдовічен та В. Кифяк ознайомили  ректора Ю. Бошицького з роботою  інституту та показали навчальні аудиторії закладу.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, результатом якої стала домовленість про підписання Меморандуму співпраці під час наступного візиту ректора Ю. Бошицького до Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ/КНТЕУ.

Прес-Центр КУП НАНУ