Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Колочавської ТГ

22 Вересня, 2023

19 вересня 2023 року ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з головою Колочавської територіальної громади Василем  Худинцем.

Мета візиту – налагодження партнерських відносин з органами влади та органами місцевого самоврядування із залученням закладів освіти Колочавської громади.

Під час зустрічі з головою та освітянами громади Ю. Бошицький розповів про Київський університет права НАН України та цікаві перспективи для студентів закладу. Ректор звернув увагу на те, що через війну молодь багато вчиться онлайн, тому наше завдання створити умови щоб студент міг отримати якнайкращий і якісний доступ до знань. Компʼютерні технології університету сучасні, лекції викладачів, правова література розміщені в хмарному середовищі, студенти мають доступ до бібліотеки і в будь-який момент можуть почитати необхідну інформацію. Університет розширює регіональні звʼязки, налагоджує міжнародну співпрацю, велику увагу приділяє культурному вихованню студентства.

Зі свого боку голова громади В. Худинець висловив впевненість, що партнерство з Київським університетом права НАН України сприятиме розвитку в сфері освітньої правничої та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості, спорту із залученням студентської молоді до участі у громадському житті і розвитку Колочавської ТГ. Також сприятиме розвитку здібностей і обдарувань молоді, формуванню її інтелектуального потенціалу. Співпраця сприятиме також і реалізації молодіжних ініціатив та громадських проектів тощо.

Також голова громади висловив подяку ректору за подаровані книги для бібліотеки, які є дуже цінними для студентів, що вивчатимуть право. Домовилися також і про те, що КУП НАНУ сприятиме постійному наповненню книгами Колочавську сільську бібліотеку літературою гуманітарного спрямування. І це є дуже цінними. Враховуючи ту обставину, що багато студентів зараз навчаються дистанційно і потреба у академічних виданнях є дуже великою. Василь Худинець підкреслив також і те, що співпраця громади Колочави з таким шанованим університетом як КУП НАНУ дасть багато добрих результатів.

За результатом зустрічі було укладено Меморандум про співробітництво і партнерство в сфері освіти, науки та культури між Київським університетом права НАН України та Колочавською ТГ.

Прес-Центр КУП НАНУ