Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Львівської РВА

14 Жовтня, 2023

12.10.2023 р. перебуваючи з робочим візитом з питань профорієнтаційної роботи у Львові, ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький, зустрівся і провів переговори з головою районної військової адміністрації Христиною Замула.

Обговорили широке коло питань співпраці у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді в Київському університеті права НАН України.

В роботі зустрічі, на якій були присутні також і Юрій Цица – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів) та Ольга Калиновська – керівник відділу освіти, обговорили також і необхідність виховання молоді та проблеми підготовки освічених в юриспруденції креативних українців!

Торкнулись питань налагодження взаємовигідного партнерства, основними напрямками якого будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг, та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів, а також «Днів відкритих дверей».

Прес-Центр КУП НАНУ