Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Тячівської територіальної громади

15 Червня, 2024

13 червня 2024 року в рамках робочого візиту на Закарпаття, з метою налагодження нових партнерських відносин, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький відвідав місто Тячів де зустрівся з головою Тячівської громади Іваном Ковачем.

Обговорили з широке коло питань у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді Тячівської громади в Київському університеті права НАН Україні. Торкнулись і питань налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами та різними організаціями району.

В роботі зустрічі, на якій були присутні також і проректор з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Іван Кайло та перший заступник міського голови Владислав Братюк було підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАН України та Тячівською міською радою. Основними напрямками співробітництва будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг, що надаватимуться мешканцям Тячівського району та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів для влади, а також «Днів відкритих дверей» для школярів.

Враховуючи те що в країні діє військовий стан, ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким було запропоновано надання безоплатної правничої допомоги через програму реабілітації військових, організовану Київським університетом права України спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України – тимчасово переміщеним особам, дітям, сім’ям загиблих українських воїнів, які потерпіли від збройної агресії та в першу чергу військовим ЗСУ – фахівцями Юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ