Відбувся святковий Новорічний захід КУП НАНУ «Студентська Містерія»

24 Грудня, 2009

В столичному клубі «Лица» 22 грудня 2009 року відбулася святкова Новорічна вечірка Київського університету права «Студентська Містерія».

Захід такого оригінального формату у нашому університеті проводиться не вперше і організатор заходу Культурно-розважальний центр КУП НАН України запевняє, що дійство стане доброю традицією.

Слід зазначити, що головною метою заходу було не тільки привітати найкращих студентів з наступаючими святами, а й надати їм можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з ректором. До речі, Юрій Ладиславович, якому належить ініціатива проведення даного заходу, прийшов на свято у прекрасному настрої, який увесь вечір дарував оточуючим. Саме це спонукало студентів бути більш щирими, адже на початку всі вони дуже хвилювалися та були налаштовані на офіціоз. У своїй промові ректор зазначив:
«Сьогодні в цьому залі зібралися найкращі з найкращих. Ті, хто протягом навчання досягли найвищих успіхів не тільки у здобутку знань, але й в суспільному житті університету. Я бажаю, щоб ці Новорічні зустрічі стали традиціями, які об’єднують студентів університету …»

Кульмінацією Новорічної програми стало нагородження грамотами та безкоштовною поїздкою на базу відпочинку «Едельвейс» переможців щорічного конкурсу «Студент року-2009». Самими розумними, самими активними, самими комунікабельними студентами 2009 року стали:

Мізецька Олена – студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознавство»;

Гавронська Ілона – студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»

Також кубками і грамотами були нагороджені студенти переможці І Університетської спартакіаді «КУБОК 2009», а саме:

І місце з міні-футболу

Гром Іван, Деміров Іван , Касьянов Юрій, Петренко Олег, Постика Роман.

ІІ місце з міні-футболу

Гаврилюк Володимир, Гродський Олексій, Засько Василь, Миронюк Роман, Савілов Дмитро

І місце зі стрітболу

Бойко Андрій, Смірнов Роман, Федотов Владислав, Халабузарь Олександр

І місце з регбі

Жіноча команда «Ангели права»

Яскравою та різноманітною була й концертна програма, яку підготували студенти Київського університету права. Першим подарунком став чудовий танець «Мамба» у виконанні учасників Ансамблю спортивно-бального танцю «KUL DANCE».

Радісну атмосферу заходу забезпечували і концертні номери, підготовані найкращими вокалістами нашого університету. Так, усіх присутніх своїми чудовими піснями радували Біржакова Євгенія, Вечірко Олена, Майчук Інна та Олексієва Ілона. Із запальним східним танком виступила студія східного танцю «Вуаль».

Насичену першу частину святкової програми завершив дебют новоспеченого Вокально-інструментального ансамблю Київського університету права НАН України, а попереду на студентів чекала Новорічна ДИСКОТЕКА!!!

Культурно-розважальний центр дякує всіх хто брав участь в організації і проведенні нашого університетського новорічного свята, і вітає всіх з наступаючими Новорічними святами!!!

Керівник Культурно-розважального центру

Дорощенко М.В.