Відділ міжнародних зв’язків та грантів

19 Вересня, 2012

Відділ міжнародних зв’язків та грантів було утворено в 2007 році як структурний підрозділ КУП НАНУ.
     Наша місія – підтримка конкурентоздатності КУП НАНУ на міжнародному і європейському  ринку освітніх послуг і забезпечення іміджу університету як інноваційного науково-освітнього та консультативного комплексу.

До основних завдань відділу належать:

• розвиток і підтримка міжнародних зв’язків університету.
  • сприяння інтернаціоналізації вищої юридичної освіти відповідно до напрямків діяльності університету.
  • сприяння науково-педагогічним працівникам, співробітникам і студентам університету в участі у конкурсах, стипендіальних програмах, грантах, започаткованих міжнародними фондами та організаціями.
  • участь в управлінні міжнародною діяльністю університету.
  • реалізація інших напрямків міжнародного співробітництва та видів зовнішньоекономічної діяльності у сфері вищої освіти, передбачених законодавством.

Міжнародна діяльність КУП НАНУ здійснюється за напрямками:

• пошук та залучення іноземних партнерів;
  • організація та координація спільних міжнародних освітніх програм;
  • залучення іноземних фахівців для проведення майстер-класів для студентів КУП НАНУ, РІ КУП НАНУ;
  • підготовка проектних пропозицій на отримання грантів та участь у проектах у складі консорціумів;
  • організація міжнародних заходів на базі КУП НАНУ;
  • участь у міжнародних заходах інших ВНЗ, установ та організацій;
  • надання консультаційно-інформаційних послуг співробітникам і студентам університету, а також абітурієнтам;
  • участь у міжнародних виставкових заходах;
  • моніторинг та інформування співробітників і студентів КУП НАНУ щодо міжнародних конкурсів, стипендій, стажувань тощо;
  • участь у наукових дослідженнях, заходах і публікаціях;
  • організація молодіжних міжнародних заходів на базі КУП НАНУ та закордоном;
  • організація та координація діяльності літніх шкіл, семінарів і тренінгів;
  • організація і проведення програм обміну студентами і викладачами КУП НАНУ та іноземних ВНЗ;
  • представництво КУП НАНУ в міжнародних організаціях.

На базі відділу започатковано наступні проекти:

• «Школа політиків: права і свободи людини», у рамках якої здійснюватимуться навчальні семінари з питань дотримання прав і свобод людини, поширення демократичних цінностей сучасного суспільства;
  • Молодіжний клуб інтернаціональної дружби IFCY, який входить до складу Євроклубів України та об’єднує більше 400 молодих людей з України, Росії, Польщі, Молдови, Грузії. Докладніше про діяльність клубу – на веб-сторінці http://ifc331.wix.com/ifc-kul-nasu .

З новинами міжнародної діяльності можна ознайомитись на сторінках електронного інформаційного альманаху KUL International (/zagalna-informacija/international-kul.html ), на сторінках якого можна отримати актуальну інформацію про міжнародні заходи КУП НАНУ та його партнерів, конкурси, гранти, стипендіальні програми, стажування, вакансії, події у сфері науки та освіти. Також опубліковано корисну інформацію для іноземних студентів.

До 60 закордонних партнерів КУП НАНУ належать іноземні виші, наукові установи, громадські організації, підприємства та державні заклади, органи влади інших держав.
     Сьогодні КУП НАНУ відкритий до співробітництва з освітніми та науковими закладами, міжнародними організаціями, державним і діловим секторами.

Наші контакти:
International Relations and Grants Department of KUL of NASU,