Відкрита інтерактивна мультимедійна лекція к.ю.н., доц. Сонюк О.В. з навчальної дисципліни «Адміністративне право»

10 Листопада, 2017
    9 листопада 2017року доцент кафедри, к.ю.н. Сонюк Ольга Василівна, була проведена відкрита інтерактивна мультимедійна лекція з  навчальної дисципліни «Адміністративне право» у студентів ІІ курсу денної форми навчання.     Тема лекції «Форми і методи діяльності публічної адміністрації».
    Під час лекції опрацьовувалися наступні питання: поняття та принципи діяльності публічної адміністрації; інститут адміністративної процедури; форми діяльності публічної адміністрації: поняття та класифікація; правові акти органів публічної адміністрації: поняття та види (нормативні та індивідуальні); вимоги до правових актів; дефектні акти; порядок прийняття, чинність та форми припинення дії актів; нормативно-правові та правозастосовчі акти; адміністративні договори як правова форма діяльності публічної адміністрації; дискреційні повноваження органів публічної адміністрації; методи діяльності публічної адміністрації та їх правова характеристика.
    На відкритій лекції були присутні як викладачі кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін (проф. Іванов В.М., доц. Братков І.С., ін.) так.і інших кафедр, зокрема кафедри галузевих наук (заст. завідувача кафедрою доц. Бесюк О.С., доц. Коверзнєва Г.П., ін.), які високо оцінили якість підготовки лекції із застосуванням мультимедійної техніки.

ls1s.jpg

ls2s.jpg